PERSPEKTIEF 360 GRADEN

– Cursus voor deelnemers uit Nederland, die bij het vinden van een

nieuwe werkplek ook over grens naar duitsland willen kijken –

Uw Contactpersonen:

Susanne Spitzer

-Dozentin-

E-Mail:

susanne.spitzer@bbz-kleve.eu

Klaus Verburg

Tel. 0151-58953504

E-Mail:

klaus.verburg@bbz-kleve.eu

Rita Reuter

-Dozentin-

E-Mail:

rita.reuter@bbz-kleve.eu

Carola Schroer

-Eures-Beraterin-

E-Mail:

schroer@euregio.org

Ludger Seidl

-Dozent-

E-Mail:

ludger.seidl@bbz-kleve.eu

Bart Colsen

-Koordinator NL-

E-Mail:

b.colsen@rsddeliemers.nl


Als u mee wilt doen, hebben wij van u nodig:

ABTRETUNGSERKLÄRUNG
INTAKEBOGEN
REISEKOSTEN

Begeleidend materiaal

Begeleidend materiaal

TAAL

Begeleidend materiaal

ARBEIDSMARKT

Begeleidend materiaal

SOLLICITATIE

Begeleidend materiaal

GRENSINFOPUNT

Scholing Live

So wird die Live-Schulungsplattform optimal genutzt:

Auf Ihrem PC oder Laptop (mit Windows-Betrienssystem):  Direkt auf dieser Seite

Auf Ihrem Smartphone oder Tablett (mit Android-Betriebssystem): Laden Sie in Ihrem Playstore die Jitsi-App auf Ihr Endgerät

KURZANLEITUNG JITSI MEET

KURZANLEITUNG ZUR NUTZUNG JITSImeet

 

ZUGANG ZU JITSI MEET

 

Ook belangrijk om te weten…

 

Begeleidend materiaal

MOBILITEID OV

Begeleidend materiaal

KULTUURVERSCHILLEN

Actuele vacatures in D en NL…

Onze agenda